Vitajte v našom štúdiu

Sme špecialisti na PR komunikáciu, content, teda obsahový a online marketing. Milujeme tvorivú prácu a preto je každý náš produkt ušitý presne na mieru klienta. Je nápaditý, zaujímavý, chytí za srdce a slúži na dosahovanie vašich cieľov. Naša sila tkvie v synergii nápadu, tvorivosti, precíznej práce a profesionálneho výkonu. Už 7 rokov pracujeme na tom, aby sa z vašich produkov stal love brand, aby ich ľudia kupovali a odporúčali ďalej.

PR komunikácia

Naše PR rozpráva príbeh značiek, produktov a ľudí, ktorí ich tvoria. V tom sme dobrí už 7 rokov.
Zameriavame sa na produktové PR a osobné PR.

PR články

Tvoríme originálne PR články, ktoré sú ušité presne na mieru cieľovej skupiny média, pre ktoré sú určené. Obsah z nášho pera zaujme a vynikne.

Produktové PR

Naše produktové PR je tu preto, aby vaši zákazníci či klienti o vás vedeli presne to, čo potrebujú. Aby poznali vaše novinky, produkty, služby, aby ich využívali a kupovali si ich.

Čomu sa venujeme najviac?

PR komunikácia

Content marketing

Sme špecialisti na content marketing a tvoríme obsah na mieru. Aj vďaka nemu budete mať zástupy fanúšikov vašej firmu a jej produktov.

Online marketing

V online marketingu je ukrytá obrovská sila. Vďaka nemu budú ľudia o vás vedieť, hovoriť o vás a spoznajú vaše produkty.

Firemné časopisy

Change the color to match your brand or vision, add your logo, choose the perfect layout and more.

Obsah nekončí dobrými textami

Vynikajúci obsah to sú výnimočné texty, no aj originálne fotografie a videá. Presne na mieru vám náš tím vyprodukuje ten najlepší obsah, ktorý doslova zasiahne vašu cieľovú skupinu a splní vaše ciele. Za nami stoja stovky originálnych strán firemných časopisov, tisíce strán lifestylových časopisov, desiatky originálnych fashion aj foodprodukcií, reportážnych fotografií a youtube videí. To všetko sme už vytvorili a produkujeme s veľkým nadšením ďalej. Pretože tvorivá práca je náš životný štýl.

Produkcia videí

Sila videa je na sociálnych sieťach obrovská. Keď máte na svojich stránkach a sociálnych sieťach videoobsah, vždy máte náskok pred konkurenciou.

Youtube marketing

Youtube marketing je jedným z najúčinnejších marketingových nástrojov. Má viac ako miliardu užívateľov a každú minútu naň pribudne 400 hodín videí.

Facebook marketing

Facebook a Instagram marketing sú vynikajúce nástroje na zviditeľnenie vašej firmy, služieb, produktov, ale aj na ich predaj.

Tešia sa na vás kľúčoví členovia nášho tímu

Mgr. Jana Štrbková

Managing Director. Špecialistka na obsah, zanietená copywriterka, ktorá 20 rokov viedla najčítanejši lifestylové tituly. Teraz pracuje pre úspech vašej značky.

Ing. arch. Gabriela Mohrová

Rodená estétka, hlava nášho kreatívneho tímu. Architektka, dizajnérka, grafička a  stylistka v jednej osobe. Podporuje výnimočnosť vašej značky.

Mgr. Martin Štrbka

Account Director. Stratég, ktorý nájde riešenie každej situácie. Vyhľadá pre vás tie najlepšie riešenia. S ním je vaša kampaň vždy efektívna.

Štartujete nový projekt?

My v Honey Studiu sme tu pre vás. Ponúkame tieto služby: PR komunikácia, produktové PR, content a online komunikácia, firmené a lifestylové časopisy na kľúč.

Porozprávajme sa